قلب یخ زده

بیوگرافی نانسی اجرم

نانسی اجرم در 16 می سال 1983 در الاشرفیه لبنان بدنیا آمد . او یک برادر و یک خواهر دارد و الان با خانواده اش در نیوشلیای لبنان زندگی می کند. او کودکی خارق العاده ای داشت ،در 4 سالگی نشانه هایی از بازیگری در او نمایان شد ،فقط 8 سال داشت که شروع به خواندن آهنگهای لبنانی از مادر بزرگش کرد . موفقیت بزرگش 

بود  TL  و LBCدر اجرا ی او همراه با بچه ها در دو تلویزیون مشهور عرب به نامهای.

او در سن 12 سالگی در یک برنامه تلویزیونی به نام نجوم المستکبر شرکت کرد. نانسی با خواندن یکی از آهنگهای افسانه ای مصر از ام کلثوم موفق به اخذ مدال طلایی شد .

نانسی نزد بهترین معلمهای لبنان شروع به خواندن درسهای موسیقی کرد ، کمتر از 18 سالش بود که به عضویت اتحادیه بازیگران لبنان در آمد .

 نانسی اولین آلبومش را در سال 1998 و دومین آلبومش را در 2001 با نام (شل او یو نک انی ) ارائه کرد . او با سومین آهنگ خود به نام ( یا سلام ) در سال 2003 معروف شد . او آهنگهای ( یا سلام ، اخسمک آه ، سهر یو نو ) را به صورت ویدئو کلیپ در آورد و باعث معروفیتش در جهان عرب شد و در فستیوال ویدئو کلیپ ها که در سال 2003 در شرم الشیخ برگزار شد به عنوان بهترین خواننده عرب شناخته شد . در سال 2004 آلبوم دیگری به نام  ( اه ونوز ) بیرون داد ، او سه ویدئو کلیپ دیگر به نامهای (الان یوناک ، ایشارا ، اه و نوز ) در همان سال ارائه کرد که با موفقیت زیادی همراه بود .

 نانسی به عنوان سر دسته زنان اپرا برای تبلیغات شرکت بین المللی کوکاکولا انتخاب شد .

 نانسی اجرم یکی از زیباترین خوانندگان جهان عرب است ، روح زیبا و معصومی دارد البته صدای زیبایی هم دارد که باعث شده او را در بالاترین های موسیقی قرار دهد تا جایی که محبوبیت او به نیمه  شرقی شمال آفریقا هم کشیده شده .

 به عنوان سفیر جوان انتخاب شده است  DAMAS GOLD نانسی اجرم اخیرا" از طرف  او همچنان کار میکند و سا عات زیادی را در استدیو میگذراند .

+ نوشته شده در  دوشنبه 1387/04/10ساعت 11:56  توسط سارا و ساقی  |